Hoiusta ja esitle stiilselt

Võta oma kodust maksimum ja inspireeru LEGO sisustuselementidest! LEGO hoiuklotsid, ruulid, nagid ja vitriinid annavad Sinu kodule mitmekesise ja inspireeriva disaini. Kasuta ruumi tõhusalt, samal ajal oma kodu disainides kvaliteetsete LEGO disainielementidega.

Värvilised hoiukastid

Ägedad värvilised hoiukastid loovad sinu koju rõõmsa meeleolu. Hoiusta LEGO klotse ja muuda samal ajal tuba hubaseks ja rõõmsaks mängukohaks. Kujunda interjööri - LEGO hoiukastides saad hoida lisaks klotsidele ka pliiatseid, mudelautosid või muid mänguasju - pane loovus tööle ja kujunda omle isikupärane tuba!

Põhjamaiselt rahulikud toonid

Need imelistes värvides hoiukastid sobivad nii laste kui Sinu enda tuppa ja interjööri. Elutuppa või esikusse, lastetuppa või magamistuppa. vali ja sobita värvid, mis sobivad Sinu koju. Kui Sulle meeldib LEGO, siis kasuta neid kvaliteetiseid ja omanäolisi disainielemente, et muuta oma kodu eriliseks ja ägedaks.

Erinevas suuruses hoiupead ;)

Erinevas suuruses ja erineva ilmega LEGO minifiguuride pea kujulised hoiukastid on mahukad ja lahendavad rõõmsalt hoiustamise probleemid, olles samal ajal ägedaks disainielemendiks Sinu riiulil. Kui Sa enam klotsidest ei ehita, kuid naudid LEGO temaatikat enda ümber, siis kasuta neid hoiukarpe näiteks lõngakerade või muude väiksemate esemete hoiustamiseks.

Mängulisus on meie kõigi sees olemas!

Sa olid juba lapsena suur LEGO fänn? Või avastasid need ägedad klotsid alles hljuti? Sulle meeldib vihmasel sügisõhtul istuda kirjutuslaua taha ja nokitseda mõne keerukama LEGO komplekti kallal. Sa otsid ka sisekujunduses nutikaid elemente, mis tõmbaksid pilku? LEGO hoiuklotsid, nagid ja muud detailid sobivad Sinu interjööri. Vaata, milliseid värvivalikuid meil on pakkuda.