Tähista koos meiega!

90 aastat on olnud täis LEGO mängurõõmu! Tänu LEGO klotsidele, on lastel, emadel, isadel ja vanavanematel ühiseid mänguelamusi, mida üksteisega jagada. Loome neid juurde! Tähista koos meiega! Osta oma lemmik komplekte, et luua uusi mänguelamusi ja meie kingime Sulle lisaks veel ühe LEGO komplekti. Kingituse saamiseks pane ostukorvi tooteid vähemalt 19.99 väärtuses. Kampaania algab 3.05.2022 ja kestab kuni kingitusi jätkub.

90 aastat LEGO klotse väärib tähistamist!

1932. aastal sündis Ole Kirk Kristianseni juhtimisel LEGO, mis on tänaseks üks suurimaid mänguasjatootjaid maailmas. 90 aastat on LEGO olnud armastatud mänguasi. Tänu sellele, saavad vanaisad ja isad täna jagada oma mälestusi laste ja lastelastega. LEGO kestab põlvest põlve. Neid komplekte hoitakse ka oma lastele. "Kui mina väike olin, siis mul oli selline..." nii jagavad paljud isad ja emad oma mängukogemusi LEGOga.

Lõbusad LEGO Friends komplektid

LEGO® Friendsi komplekti tegelased on parimad sõbrad. Vaata, millistesse seiklustesse kutsuvad Sind LEGO tüdrukud ja nende sõbrad. LEGO Friends komplektide hulgast leiad sobivaid alates nelja aastastele. saa tuttavaks viie omanäolise LEGO tüdrukuga: sportlik Stephanie, nutikas Olivia, mänguline ja teatrihuviline Emma, karismaatiline Andrea ja Mia, kellele meeldib üle kõige veeta aega õues ja looduses liikudes.

Loe lähemalt

LEGO CITY inspireerivad linnakomplektid

Parimates linnades ei tea sa kunagi, mis on järgmise nurga taga. on see arst, tuletõrjuja või politseiametnik. Kas nad saabuvad helikopteril või eriüksusega? LEGO linnas on kõik see võimalik. LEGO linnas õpivad lapsed nägema päris elu situatsioone. Ehita oma linn!

Loe lähemalt

Ninjago maagilised seiklused kõigile

Võitle kurjuse vastu! Kõik Ninjago komplektid põhinevad TV-s tuntus sarjadel või filmidel. Nii saad inspireeruda sellest, mida oled näinud ekraanidel, kutustada neid lugusid edasi päris mängus. Ninad viivad sind seiklema fantaasiamaailma. Siin saad olle just selliste supervõimetega nagu sulle meeldib.

Loe lähemalt