Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

Miks osta lego - Kui LEGO, siis www.legola.ee

LEGO arendab suhtlemisostkust- Legola.ee

Mängu ajal imiteerivad lapsed erinevaid rolle. LEGO aitab neil olla erinevates situatsioonides ja rollides, õpetades neile seeläbi ennast väljendama. LEGO abil saab laps tuttavaks erinevate eluvaldkondadega läbi mängu.

LEGO arendab loovat mõtlemist - Legola.ee

LEGO tornide ja majade ehitamine aitab arendada lapse käelist tegevust. Pidev klotside kokkupanek ja kujundite ehitamine aitab arendada kordinatsiooni, kannatlikkust ja kujundite tundmist.

LEGO kujundid ja värvid - Legola.ee

Lastel on imepärane oskus segadust korraldada. Kuid veel paremini oskavad nad korrastada ja sarnaseid elemente grupeerida. LEGO aitab õppida tundma värve ja kujundeid ning neid omavahel eristama ja grupeerima.

LEGO arendab käelist tegevust - Legola.ee

Loominguline mäng arendab loomingulisust ja aktiivset mõtlemist! LEGO stimuleerib kujutlusvõimet ja õpetab probleemide lahendamise oskust.

LEGO on tõeline 20-nda sajandi mänguasi! Just sellise auhinna on LEGO klotsid saanud! 2005 aastal tähistas LEGO klots ülemaailmselt oma 50-ndat aastapäeva.


Soovitame LEGO tooteid

LEGO® loovmängu klotsid
€ 12.90€ 14.90
Laos olemas
Vanusele: 4+
Koosneb: 221 osast
EKSKLUSIIVNE
LEGO Creator adidas Originals Superstar
€ 109.90
Hetkel otsas
Vanusele: 18+
Koosneb: 731 osast
Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud