Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

Pretensioonid & tagastusõigus

Pretensioonide esitamine ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

OÜ Infolevi vastutab Klotsipood.ee veebipoes müügil olevate toodete nõuetelevastavuse ja puuduste eest ning pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 aastat. Probleemide ilmnemisel palume pöörduda meie poole edasiste juhiste saamiseks.

Müüja ei vastuta:

  • Ostja poolt rikutud toote halvenemise eest.
  • Toote mittesihipäraselt kasutamisest tingitud vigastuste/puuduste eest.
  • Toodete kasutusjuhendis märgitud hoolduse mittetegemisest tingitud vigastuste/puuduste eest.

Avastades toote mittevastavuse nõuetele, on Ostja kohustatud sellest teatama viivitamatult, hiljemalt 60 päeva jooksul info@klotsipood.ee või telefonile +372 50 82 880.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode.

Tellimuse tühistamine 14 päeva jooksul

Ostjal on õigus 14 päeva jooksul toode vigastamata kujul ning originaalpakendis meile tagastada. Kui pakend on avamata ning kaup korrektne, tagastame toote eest makstud raha 100%. Tagasi ei maksta tellitud kauba transpordikulu. Uue toote saatmise ning kauba tagastamise eest transpordikulu uuesti tasuma ei pea.

Tellimuse tühistamiseks palume saata e-kiri info@klotsipood.ee tuues välja tellitud kauba nimetuse, arvenumbri, maksmise kuupäeva ning tagastamise põhjuse. Raha kanname tagasi mitte rohkem kui 2 tööpäeva jooksul peale kauba meile tagasi saabumist, samale kontole, kust see on algselt tulnud.

Konfidentsiaalsus ja kliendi õigused

OÜ Infolevi ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a transporditeenuse osutamiseks vajalik info. Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist Klotsipood.ee andmebaasist.

OÜ Infolevi on kindlalt huvitatud kõikide küsimuste ja arusaamatuste lahendamisest Ostjatega. Probleemide ilmnemisel palume Sul koheselt võtta meiega ühendust telefonil +372 50 82 880 või info@klotsipood.ee Reageerime kiiresti (hiljemalt paari tööpäeva jooksul).

Ostjatel on alati õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.

Soovitame LEGO tooteid

LEGO Speed Champions Porsche 919 Hybrid and 917K Pit Lane
€ 89.90€ 99.90
Laos olemas
Vanusele: 8-14
Koosneb: 732 osast
LEGO Friends Heartlake Party Shop
€ 29.90€ 34.90
Laos olemas
Vanusele: 6-12
Koosneb: 176 osast
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud