Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60253 LEGO City Jäätiseauto

€ 19.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 200
Mõõdud: 19,1*26,2*6,1
Tootekood: 60253

 Kill-kõll! Nämma! LEGO® City jäätiseauto saabus! Tee veel üks ring oma laheda rulaga, haara see siis kaasa, võta kiiver peast ja mine koos oma armsa koeraga maiustama. Aita jäätisedaamil isuäratavaid vahvli- ja pulgajäätisi serveerida. Seejärel sulge serveerimisluuk ja aita sõidutada see vinge mitmevärviline auto järgmisesse sihtkohta.

Imeline värviküllane jäätiseautoga mängukomplekt!

Lapsed saavad selle ülilaheda jäätiseauto luugi kaudu LEGO® City elanikele vahvli- ja pulgajäätist serveerida. Komplektis on ka kaks minifiguuri ja koerafiguur.

Selle vahva LEGO® City jäätiseautokomplektiga (60253) mängides saavad lapsed end tunda igapäevakangelasena. Lapsed päästavad päeva, pakkudes LEGO City palavusest nõretavatele elanikele külma vahvli- ja pulgajäätist. Jäätiseauto, kuhu mahub jäätisedaam, kes selles töötab ja kes autot juhib, ning rulaga klient koos väikese armsa koeraga, pakub rohkelt iseseisva lõbusa rollimängu võimalusi. Suurepärane laste ehituskomplekt LEGO City jäätiseautokomplekti ehitusjuhend on karbis. Või siis laadige veebis alla juhend Instructions PLUS, mis on saadaval nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO® Life. See interaktiivne ehitusjuhend, millel on vinged suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriisad, teeb väikestest lootustandvatest LEGO ehitajatest kiiresti ehitusmeistrid. LEGO City mängusõidukite sari „Great Vehicles“ lastele LEGO City sõidukikomplektidega saavad lapsed põhjalikult uurida neile huvipakkuvaid maa-, õhu- ja veesõidukeid ning -masinaid. Tõetruud ehitusmudelid annavad inspiratsiooni piiranguteta kujutlusmänguks, mis vahval ja põneval moel päriselu peegeldab.

• Teate last, kes armastab jäätiseautosid? See LEGO® City jäätiseautoga ehituskomplekt, mis võimaldab lastel nautida päikesepaistelist suvepäeva, inspireerib iseseisvalt igapäevaelu matkivaid loovaid rollimänge mängida.
• Lastele mõeldud ehituskomplekt, milles on säravates toonides jäätiseauto, jäätisedaami- ja rulameheminifiguur ning koerafiguur. Ideaalne iseseisvaks kujutlusmänguks.
• Lapsed saavad aidata jäätisedaamil autot juhtida, luugi kaudu vahvli- ja pulgajäätist serveerida ning rulamehel lahedaid trikke teha. See värviküllane jäätiseauto sobib väga hästi ka väljapanekuks.
• See mitmekülgne LEGO® City jäätiseautokomplekt (60253) sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingiks alates viie aasta vanustele lastele ning kõigile poistele ja tüdrukutele, kes armastavad mängusõidukeid. Eeldab vaid põhilisemaid ehitusoskusi.
• Jäätiseauto kõrgus (kokkupanduna) on ca 11 cm (4”), pikkus ca 15 cm (5”) ja laius ca 6 cm (2”). Selles mahutab kenasti ära jäätisedaami, kes autot juhib ja klientidele jäätist serveerib.
• Selle ülilaheda LEGO® City jäätiseautoga mängukomplekti jaoks pole patareisid vaja – selle paneb käima väikeste laste suur kujutlusvõime. Nii võib mäng alata kasvõi kohe!
• Selle ehituskomplektiga on ehitamine tõepoolest lapsemäng. Komplektis on trükitud juhend ning saadaval on ka veebijuhend Instructions PLUS – väikestele ehitushuvilistele mõeldud interaktiivne ehitusjuhend. See on saadaval nutiseadmete tasuta rakenduses LEGO® Life.
• LEGO® City sõidukikomplektid inspireerivad loovalt mängima, aitavad arendada laste füüsilisi võimeid ja suurendada nende enesekindlust. Lapsed saavad uurida erinevat tüüpi sõidukeid ja mõelda välja mängustsenaariume, mis vahval ja põneval moel päriselu olukordi matkivad.
• LEGO® ehituskomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele – see tähendab, et LEGO City mängukomplektid on ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning kõik LEGO osad on alati hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.
• LEGO Groupis testitakse kõiki LEGO® osi põhjalikult, et tagada kõigi mängukomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO City Jäätiseauto - 60253L
LEGO City Jäätiseauto - 60253L
LEGO City Jäätiseauto - 60253L
LEGO City Jäätiseauto - 60253L
LEGO City Jäätiseauto - 60253L
LEGO City Jäätiseauto - 60253L
Järgmine toode: 60220L LEGO City Prügiveoauto
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud