Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

31102 LEGO Creator Tuledraakon

€ 21.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 234
Mõõdud: 19,1*26,2*4,6
Tootekood: 31102

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Miks on tuledraakoni omamise puhul kõige olulisem? Aare! Täida laegas, pista see draakonitiibade alla, lase aarde himustajate hirmutamiseks kuuldavale möire ja lenda ringi, et koguda veel läikivaid asju. Kui oled asjad kokku kogunud, ehita draakon ümber ägedaks mõõkhambuliseks tiigriks, hirmuäratavaks skorpioniks või millekski täiesti uueks. Kas saad selle imelise kolm-ühes-komplekti olendite ohjamisega hakkama?

Lapsed saavad ümberehitatava tuledraakoniga taevaavarusi valitseda.

Selle LEGO® Creatori kolm-ühes-komplektiga saavad lapsed ehitada mängimiseks imelise tuledraakoni, ägeda mõõkhambulise tiigri või skorpioni.

LEGO® Creatori tuledraakoniga kolm-ühes-komplekt suurendab laste armastust vingete olendite vastu ja virgutab loovust. Selle hirmuäratava tuldsülgava draakoniga mängimine pakub lastele kindlasti suurt rõõmu. Draakonimudeli pea, lõuad, jalad, saba, tiivad ja küünised on liigutatavad ning selle juurde kuulub erinevate elementidega aardelaegas. Ehitamis- ja mängimisvabadus Selle LEGO Creatori kolm-ühes-komplektiga saavad lapsed tunda rõõmu kolme erineva mängumudeli ehitamisest. Nad võivad ehitada tuledraakoni, muuta selle liikuvate jäsemete, pea ja lõugadega mõõkhambuliseks tiigriks või liikuvate jalgade ja küünistega skorpioniks või luua hoopis midagi täiesti uut. See lahe ehitus- ja mängukomplekt innustab loovalt mängima ning sobib hästi lapsele mistahes tähtpäeva kingituseks. Tuntud mudelid, mis põhinevad fantaasial ja reaalsusel LEGO Creatori kolm-ühes-mängukomplektid on imeliselt detailirohked, virgutavad erinevaid kirgi ja innustavad kujutledes mängima. Mudelid pakuvad lõputult ehitus- ja mänguvõimalusi ning aitavad virgutada igas vanuses laste loovust.

• See põnev mängukomplekt inspireerib mängima kujutlus- ja rollimänge. Ühest komplektist saab kolm eri mudelit: tuledraakoni, mõõkhambulise tiigri ja skorpioni. See sobib suurepäraselt lastele kingituseks, kuna ehitades ja ümberehitades võib mäng kesta lõputult.
• Kes julgeb nende elukatega silmitsi seista? Tuledraakoniga lendamise, mõõkhambulise tiigriga võitlemise, skorpionirünnaku eest põgenemise või uute asjade loomise ja kokkupanemise käigus areneb laste ehitusoskus.
• Üks komplekt, kolm ehitusvõimalust Selle Creatori kolm-ühes-komplektiga (31102) saavad lapsed ehitada tuledraakoni, mõõkhambulise tiigri või skorpioni. Mudelitega saab mängida eraldi, aga neid võib kombineerida ka teiste LEGO® komplektidega.
• See lahe komplekt meeldib loomingulise ehitamise fännidele kindlasti väga. Punase-sinise-kollasekirju tuledraakoni, salakavala mõõkhambulise tiigri ja vinge skorpioniga komplekt sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mistahes tähtpäeva kingituseks alates seitsme aasta vanustele poistele ja tüdrukutele.
• Esinduslik ja seiklusvalmis! Tuledraakoni kõrgus on ca 11 cm (4“), pikkus ca 32 cm (12“) ja laius ca 25 cm (9“), mis tähendab, et see imeline mänguloom on vingete fantaasialugude läbi mängimiseks piisavalt suur.
• Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime – nii jagub mängurõõmu mitmeteks ja mitmeteks tundideks. Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisvalt mängimise ja probleemide lahendamise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna võimaldavad neil ise uusi lugusid välja mõelda.
• Ava karp ja alusta mängu, valides ehitamiseks või ümberehitamiseks ühe kolmest mudelist. Lihtsasti järgitavad juhendid teevad mudelite kokkupanemise lastele hõlpsaks, lastes neil oma ehitiste üle uhkust tunda ja rohkelt kujutlusmängu nautida.
• LEGO® Creatori kolm-ühes-komplektid pakuvad lastele lõpmata palju mänguvõimalusi. Selle laheda loomade ehitamise komplektiga uusi lugusid välja mõeldes ja mudeleid ümber ehitades arendavad lapsed oma loovust ja ehitusoskust.
• LEGO® klotsid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Creator Tuledraakon - 31102L
LEGO Creator Tuledraakon - 31102L
LEGO Creator Tuledraakon - 31102L
LEGO Creator Tuledraakon - 31102L
LEGO Creator Tuledraakon - 31102L
Järgmine toode: 31108L LEGO Creator Perepuhkus karavaniga
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud