Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

43175 LEGO Disney Princess Anna ja Elsa juturaamatu seiklused

€ 21.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 133
Mõõdud: 19,1*20,5*6,1
Tootekood: 43175

 Ava raamat ja vaata, milline mikromaailm on lossis peidus! Ületa sild, mine Arendelli lossi ja vaata, millised lahedad asjad seal on. Laula koos Disney printsess Anna ja Disney Elsaga ning tee magamistoas väike uinak. Kui oled puhanud, paki end soojalt sisse ja istu kelgule, sest Elsa paneb õues lume sadama. Hurraa! Nii tore on koos sõpradega kelgutada! Kas me lumememme teeme?

Näita filmi „Frozen 2“ sõpradele selles lahedas raamatus põnevat mikromaailma!

See mikromaailmaga mänguraamat, milles on Arendelli loss, Disney’s Elsa, Anna ja Kristoffi mikronukufiguurid ning Olafi LEGO® Disney figuur, on eriline kingitus Disney filmi „Frozen 2“ sõpradele.

Lapsed saavad selle erilise LEGO® ǀ Disney Anna ja Elsa juturaamatu seikluste (43175) komplektiga läbi mängida Arendelli lossi seiklused. Mängukomplektis on kohandatav ja avatav raamat, millel on kaks poolt: Arendelli lossi õu, kus on sild ja kokkupandava katusega loss, ning lossi siseruum, kus on suur klaver ja magamistuba, lisaks kaks kleepsulehte, millega saab raamatut kaunistada. Kaasaskantav rollimängukomplekt ja lõbusad seiklused See kaasaskantav mängukomplekt arendab laste kujutlusvõimet ja rollimänguoskusi. Komplektiga võib mängida eraldi või koos teiste LEGO ǀ Disney komplektidega, et loomingulisi mänguvõimalusi oleks rohkem. Lisaks sobib see väikestele Disney filmi „Frozen 2“ fännidele suurepäraselt jõulu- või sünnipäevakingiks. Armastatud tegelaskujud ja stseenid lihtsateks mängudeks See loominguline Disney kingitus sisaldab kolme detailset mininukufiguuri (Disney printsess Elsa, Anna ja Kristoff) ning Olafi LEGO Disney figuuri. Nendega saavad lapsed kohe mängu alustada. Samal ajal arendavad tuttavad tegevuspaigad laste loovust ja kujutlusvõimet.

• See loovust arendav LEGO® ǀ Disney (43175) komplekt, milles on Disney Elsa, Anna, Kristoff ja Olaf, innustab mängima põnevaid filmil põhinevaid rollimänge või looma hoopis oma lugusid. Suurepärane komplekt lastele ja filmifännidele. Mäng algab kohe, kui avad raamatu!
• Millised lõbusad seiklused ootavad sind lossi juures? Lapsed saavad tutvuda lossi sisemuse ja õuega, mõelda välja uusi lugusid ning kelgutada Disney printsess Anna ja Olafiga – kõik see arendab loovust ja rollimänguoskusi.
• Nende armastatud mikrotegelastega on tore mängida nii eraldi kui ka koos teiste komplektidega. Lapsi ootavad seiklused Disney Elsa, Anna ja Kristoffiga, õuemängud Olafiga või uued seiklused, mille võib täiesti ise välja mõelda!
• See tore komplekt toob rõõmu igale Disney filmi „Frozen 2“ fännile. Nutikas avatav raamat peidab endas tervet mikromaailma, mis pakub põnevust kõigile üle 5-aastastele poistele ja tüdrukutele ning sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muuks kingiks.
• Kaasaskantav mikromaailmaga reisimänguasi, mille võib kõikjale kaasa võtta. Erakordne mängukomplekt, mis on avatud raamatuna üle 23 cm lai, 12 cm sügav ja 8 cm kõrge, on just parajalt suur, et sellega oleks põnev välja mõelda uusi seiklusi või kokkupandult igale poole kaasa võtta.
• Lapse kujutlusvõime saab mängulist tegevust tundideks! Loomingulised patareivabad mänguasjad aitavad arendada laste rühmas mängimise ja probleemide lahendamise oskust ning pakuvad samas omaette mängides rõõmu uute lugude väljamõtlemisest.
• Ava mänguraamat ja mäng võib alata! Tänu lihtsatele juhistele käib ehitamine kiiresti ning lapsed saavad rõõmustada uute lugude väljamõtlemise üle või loovalt läbi mängida raamatus leiduvad tuttavad lood.
• LEGO® ǀ Disney komplektid annavad laste käsutusse detailsed tegelaskujud ja tuttavad tegevuspaigad. See kujutlusvõimet arendav Disney filmi „Frozen 2“ mängukomplekt sisaldab loost tuntud armsaid elemente, aga pakub võimalust olla ka loominguline ning arendada olulisi oskusi.
• LEGO® klotsid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO Groupis kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Disney Princess  Anna ja Elsa juturaamatu seiklused - 43175L
LEGO Disney Princess  Anna ja Elsa juturaamatu seiklused - 43175L
LEGO Disney Princess  Anna ja Elsa juturaamatu seiklused - 43175L
LEGO Disney Princess  Anna ja Elsa juturaamatu seiklused - 43175L
LEGO Disney Princess  Anna ja Elsa juturaamatu seiklused - 43175L
LEGO Disney Princess  Anna ja Elsa juturaamatu seiklused - 43175L
Järgmine toode: 43176L LEGO Disney Princess Arieli juturaamatu seiklused
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud