Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

43173 LEGO Disney Princess Aurora kuninglik tõld

€ 11.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 46
Mõõdud: 12,2*14,1*4,6
Tootekood: 43173

 Hüppa Disney printsess Aurora kaunisse roosasse tõlda ja suundu peole! Aurora ja tema öökullist sõber kutsuvad sind kauni päeva puhul metsa peole. Kata laud, pane kook valmis, süüta küünal ja soovi midagi. Siis loe kolmeni, puhu ära küünal ja lõika koogitükk, mida teistega jagada. Kui pidu on peetud, paki laud kokku ning asu Aurora ja öökulliga toredas tõllas teele uute seikluste poole!

Armas Disney printsessiteemaline mängukomplekt innustab mängima lõbusaid rollmänge.

Kutsu Disney printsesside fännid Aurora ja tema öökullist sõbra peole. Astuge roosavalgesse tõlda, võtke kaasa kokkupandav laud ja kaunis küünlaga kook.

Disney printsess Aurora ja tema öökullist sõber ootavad seiklushimulisi kaaslasi selles armsas komplektis LEGO® ǀ Disney Aurora kuninglik tõld (43173). Selles imelises mängukomplektis on roosavalge tõld, millel on läbipaistev katus, väike laud ja küünlaga kook. Imetore, lõbus ja pidulik rollimäng See armas mängukomplekt aitab arendada laste loomingulisi rollimänguoskusi. Komplektiga võib mängida eraldi või koos teiste LEGO ǀ Disney komplektidega, mis loovad koos põnevad ja kujutlusvõimet arendavad mänguvõimalused. Lisaks sobib see väikestele Disney printsesside fännidele suurepäraselt jõulu- või sünnipäevakingiks. Armastatud tegelane ja tarvikud toredaks mängimiseks Disney printsessi mängukomplektis on mininukufiguur Aurora ja öökulli LEGO Disney figuur, mis kutsuvad lapsed kiiresti ja kergesti mängu alustama. Lisaks sisaldab komplekt mitmesuguseid põhielemente, mis arendavad laste loovust, panevad tööle kujutlusvõime ja aitavad neil luua täiesti uue seiklusliku maailma.

• Disney printsess Aurora ja tema öökullist sõbraga tore mängukomplekt inspireerib mängima rollimänge ja arendab loovust. Suurepärane kingitus lastele ja Disney Okasroosikese fännidele. Ehitamine ja mäng algavad kohe, kui karp on avatud!
• Mida põnevat võiks juhtuda LEGO® ǀ Disney (43173) printsessipeol? Lapsed saavad arendada loomingulisi mänguoskusi, kui astuvad koos Disney printsess Auroraga tema tõlda, tutvuvad tema öökullist sõbraga ning tähistavad päeva koogiga.
• Selle tuttava printsessiga võib mängida üksi või kombineerida seda teiste komplektidega, et luua uusi lugusid. Lapsed saavad jagada koogitükki Disney Aurora ja öökulliga, seejärel hüpata tõlda ning asuda teele uute seikluste poole!
• See komplekt toob rõõmu kõigile Okasroosikese fännidele. Armas roosavalge tõld, väike laud ja küünlaga kook on tore kingitus jõuludeks, sünnipäevaks või mis tahes muuks tähtpäevaks kõigile üle 5-aastastele poistele ja tüdrukutele.
• Väike, aga lõbus, mängudeks valmis. Selles põnevas mängukomplektis on tõld, mille kõrgus on 5 cm, pikkus 10 cm ja laius 5 cm ning mis on täpselt õige suurusega loomingulisteks rollimängudeks ja kujutlusvõime arendamiseks.
• Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime – nii jagub mängurõõmu mitmeteks ja mitmeteks tundideks. Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisvalt mängimise ja probleemide lahendamise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna võimaldavad neil ise uusi lugusid välja mõelda.
• Ava karp ja alusta mängimist mudeli ehitamisega. Tänu lihtsatele juhistele käib kokkupanek kiiresti, nii et lapsed võivad kogeda mänguasja ise ehitamise rõõmu ning lõbusat ja loovat tegevust.
• Anna lastele võimalus mängida armsate tegelaskujudega ning luua põnevad seiklused LEGO® ǀ Disney komplektide abil. See lõbus printsess Aurora mängukomplekt sisaldab loost tuntud elemente, aga pakub ka võimalust mõelda välja oma mänge. Kõik see arendab laste loovust ja kujutlusvõimet.
• LEGO® klotsid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO Groupis kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Disney Princess Aurora kuninglik tõld - 43173L
LEGO Disney Princess Aurora kuninglik tõld - 43173L
LEGO Disney Princess Aurora kuninglik tõld - 43173L
LEGO Disney Princess Aurora kuninglik tõld - 43173L
LEGO Disney Princess Aurora kuninglik tõld - 43173L
Järgmine toode: 43174L LEGO Disney Princess Mulani juturaamatu seiklused
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud