Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

43177 LEGO Disney Princess Bella juturaamatu seiklused

€ 21.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 111
Mõõdud: 19,1*20,5*6,1
Tootekood: 43177

 Imepärasest mikromaailmast leiad koletise lossi ja Disney printsessi Bella! Enne kui ületad silla ja astud lossi, vaata üle ka lossiõu. Oo, siin on tantsupõrand. Tantsime! Kui janu hakkab kimbutama, vala armsast pr Pottsist omale tassike teed. Aga ole ettevaatlik, sest Chip hakkab itsitama, kui ta täis saab. Astu Cogsworthi järel, kes näitab sulle lossis teed saladuslikku tuppa. Kas sa saad aru, mis seal sees on?

Kaunitari ja koletise sõpradele avaneb raamatus terve uus maailm!

Kaunitari ja koletise austajatele pakub suur rõõmu see tore mikromaailm, kuhu kuuluvad koletise lossiga raamat ning Disney Bella ja koletise mikronukufiguurid.

See imepärane LEGO® ǀ Disney Bella juturaamatu seikluste (43177) komplekt pakub põnevust Kaunitari ja koletise austajatele. See ehitatav mänguasi koosneb avatavast raamatust, mille keskel on koletise loss, ühel küljel on lossiõu ja teisel küljel siseruumid, lisaks kaks kleepsulehte, millega saab raamatut kaunistada. Mugavalt kaasaskantav rõõm ja põnevus See kaasaskantav mängukomplekt pakub lastele toredaid ja lõbusaid mänguvõimalusi. Komplektiga võib mängida eraldi või koos teiste LEGO ǀ Disney komplektidega, et mänguvõimalusi oleks rohkem. Lisaks sobib see väikestele Disney Kaunitari ja koletise fännidele suurepäraselt jõulu- või sünnipäevakingiks. Detailsed tegelaskujud ja stseenid lihtsateks mängudeks See loominguline Disney kingitus sisaldab kaht mikronukufiguuri (Disney printsess Bella ja koletis, kelle saab muuta prints Adamiks), lisaks riidekapi, pr Pottsi, Chipi ja Cogsworthi LEGO Disney figuure. Need tegelased kutsuvad lapsed kohe mängima. Lisaks aitavad muud esemed selles tuttavas maailmas arendada laste kujutlusvõimet.

• See LEGO® ǀ Disney (43177) komplekt, millest leiab Disney printsess Bella, koletise, pr Pottsi, Chipi, Cogsworthi ja riidekapi, innustab rollimänge mängima. Sobib suurepäraselt lastele ja fännidele kingituseks. Mäng algab kohe, kui raamat avaneb!
• Millised saladused peituvad ukse taga? Lapsed arendavad lossi saladusi paljastades oma rollimänguoskusi ja loovust. Raamatus ootavad avastamist nõiutud roos, Disney Bella magamisase ja isegi tantsupõrand.
• Nende toredate mikrotegelastega on lõbus mängida nii eraldi kui ka koos teiste komplektidega, et muuta mäng veelgi erilisemaks. Lapsed saavad seigelda Disney printsess Bella, koletise, pr Pottsi ja teiste tegelastega täiesti uutel viisidel!
• See komplekt toob rõõmu kõigile Disney Kaunitari ja koletise fännidele. See kollektsioneeritav mänguraamat peidab endas tervet mikromaailma, mis pakub põnevust kõigile üle 5-aastastele poistele ja tüdrukutele ning sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muuks kingiks.
• Kaasaskantav mikromaailmaga reisimänguasi, mille võib kõikjale kaasa võtta. Tore mängukomplekt, mis on avatud raamatuna 23 cm lai, 12 cm sügav ja 8 cm kõrge, on just parajalt suur, et sellega oleks põnev välja mõelda uusi seiklusi või kokkupandult igale poole kaasa võtta.
• Lapse kujutlusvõime saab mängulist tegevust tundideks! Loomingulised patareivabad mänguasjad aitavad arendada laste rühmas mängimise ja probleemide lahendamise oskust ning pakuvad samas omaette mängides rõõmu uute lugude väljamõtlemisest.
• Ava raamat ja mäng algab. Tänu lihtsatele juhistele käib ehitamine kiiresti, nii et lapsed saavad arendada oma loovust ning rõõmustada uute lugude väljamõtlemise üle või läbi mängida raamatus leiduvad tuttavad lood.
• LEGO® ǀ Disney mängukomplektid annavad laste käsutusse detailsed tegelaskujud ja mängupaigad. Kujutlusvõimet arendav Disney Kaunitari ja koletise mängukomplekt sisaldab loost tuntud põhielemente, aga pakub võimalust olla ka loominguline ning arendada olulisi oskusi.
• LEGO® klotsid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO Groupis kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Disney Princess Bella juturaamatu seiklused - 43177L
LEGO Disney Princess Bella juturaamatu seiklused - 43177L
LEGO Disney Princess Bella juturaamatu seiklused - 43177L
LEGO Disney Princess Bella juturaamatu seiklused - 43177L
LEGO Disney Princess Bella juturaamatu seiklused - 43177L
Järgmine toode: 43178L LEGO Disney Princess Pidustused Tuhkatriinu lossis
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud