Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41169 LEGO Disney Princess Olaf

€ 16.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 122
Tootekood: 41169

 Ehita omale ise Disney filmist „Frozen II“ tuttav lumememm Olaf, mis külmadesse talvepäevadesse killukese päikesepaistet toob. Kohanda tema liigutatavad käed ja kael sobivalt paika, asenda ülemine nööp kikilipsuga ja anna talle tema märkmik ja pliiats, et ta saaks avastada ja talletada erinevaid eluimesid. Kui olete mängimise lõpetanud, pane see klotsidest kokkupandud Disney Frozeni tegelaskuju oma tuppa vaatamiseks välja, et see terve päev sinu südant soojendada saaks.

Kokkupandav Disney Froseni filmi tegelane Olaf mängimiseks ja välja panemiseks – et sinu päevad oleksid veelgi lõbusamad!

See LEGO® klotsidest kokkupandav Olafiga mängukomplekt pakub lõputult ehitusrõõmu ja mängulusti. Lumememme käed ja kael on liigendsüsteemiga, tänu millele saad selle panna omale meelepärasesse asendisse, ning tema jaoks on komplektis mitmesugused Frozeni filmist tuttavad tarvikud. Disney Frozeni filmi fännid saavad sellele armsale lumememmele kikilipsu lisada või aidata tal pliiatsit hoida ja päevikusse eluimede ja avastuste kohta märkmeid teha. See on väga lõbus. Kui Frozeni filmi tegelase Olafi kokkupandava mudeli kodus või tööl imetlemiseks välja paned, on sinu päevades alati killuke päikest – ka kõige külmematel päevadel. See komplekt sobib hästi Disney Frozeni fännidele kingituseks.

• Komplekti kuulub filmist „Jääkuninganna ja igavene talv“ tuttava Olafi klotsifiguur, mille käte ja kaela asendit saab muuta.
• Tarvikukomplektis on sinine kikilips, Olafi märkmik ja pliiats.
• Tunne rõõmu sulle armaste Disney Frozeni tegelaskujude kokkupanemisest ja ümberehitamisest.
• Sobib hästi kaunistama kodu või kontorit ja teeb kõik päevad rõõmsamaks.
• Olafi kuju mõõdud: kõrgus ca 14 cm (4“), laius ca 10 cm (3“) ja sügavus ca 5 cm (1“).

LEGO Disney Princess Olaf - 41169L
LEGO Disney Princess Olaf - 41169L
LEGO Disney Princess Olaf - 41169L
LEGO Disney Princess Olaf - 41169L
LEGO Disney Princess Olaf - 41169L
Järgmine toode: 41154L LEGO Disney Princess Tuhkatriinu unelmate loss
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud