Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht
UUS!

21328 LEGO Ideas Seinfeld

€ 89.90
Laos olemas
ESKSKLUSIIVNE
Vanusele: 18+
Koosneb: 1326
Mõõdud: 38.2*26.2*9.4
Tootekood: 21328

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 „Seinfeld“ oli „telesari mitte millestki“, mis tegi kõigile nalja. Ja nüüd on ka sinul võimalus tuua sellele legendaarsele sarjale au kollektsioneeritava LEGO® Ideas Seinfeldi esitlusmudeliga (21328), millest leiad Jerry korteri. Komplektis on rohkesti fänne rõõmustavaid autentseid detaile, nagu köök/elutuba, kus Jerry ja ta sõbrad aega veedavad, ja koridor, kust naaber Kramer sisse tormab. Tarvikuelementide hulka kuuluvad sinine kuju, muffinipealne, onu Leo maal, negatiivse prognoosi videokassett, Commando 8 õhukonditsioneer ja Festivuse toru.

Komöödialegendid
Komplektis on viie armastatud „Seinfeldi“ tegelaskuju LEGO minifiguurid: Jerry Seinfeld, George Costanza, Cosmo Kramer, Elaine Benes ja Newman, kes elustavad nostalgilised mälestused pööraselt naljakatest stseenidest. Komplekti kuulub ka väike kokkupandav lava stand-up-koomiku Jerry jaoks.

Suurepärane kingitus
Sobib suurepäraselt 1990ndate-hõnguliseks nostalgiakingituseks kas iseendale, mõnele „Seinfeldi“ fännile või tuttavale LEGO-huvilisele.

Taasta stseenid klassikalisest 1990ndate komöödiasarjast, mis teeb nalja mitte millegi üle. See fantastiliselt tore LEGO Ideas Seinfeldi esitlusmudel (21328) kujutab endast Jerry korteri klotsidest koopiat.
Komplektis on viis minifiguuri: Jerry Seinfeld, George Costanza, Cosmo Kramer, Elaine Benes ja Newman, lisaks tarvikuelemendid, sh mikrofon, kringel, kalaõng, saiaviil ja kotti pistetud kala.
Jerry korteris on köök, kust leiad kokkupandava leti, Superman™-i kleepsuga külmiku, mikrolaineahju, praeahju ja muud esemed, elutoas on diivan, tugitool ja lauad ning kohvinurk.
Komplektis on telesarjast inspireeritud kokkupandav lava ja tarvikuelemendid, nt kuju, muffinipealne, negatiivse prognoosi videokassett, Commando 8 õhukonditsioneer ja Festivuse toru.
Mudel on 14 cm kõrge, 33 cm lai ja 18 cm sügav. See on pilkupüüdev esitlusmudel kodukaunistuseks ning sobib superhästi kingituseks „Seinfeldi“ ja LEGO® fännidele.
Komplekti on lõbus kokku panna nii üksi kui ka sõprade või pereliikmetega, et üheskoos väljendada oma armastust telesarja „Seinfeld“ vastu. Toreda kollektsioneeritava mälestuseseme võid ka fotole jäädvustada ning siis fotosid teistega jagada.
Selle 1326-osalise komplektiga on kaasas illustreeritud brošüür, kus tutvustatakse Seinfeldi komplekti fännist autorit ja LEGO® disainereid, ning üksikasjalikud juhised, et ehitusprotsess oleks eriti nauditav.
See kokkupandav mudel kuulub imetoredate LEGO® Ideas komplektide kollektsiooni. Iga mudeli on loonud mõni fännist disainer, selle poolt on hääle andnud tuhanded teised LEGO fännid ja selle on tootnud LEGO Group.
LEGO® osad vastavad tööstusharu nõudlikele standarditele, et tagada nende ühtlane kvaliteet ning klotside lihtne ja tugev ühendamine. See on olnud nii juba alates aastast 1958.
LEGO® ehitusklotse ja -detaile testitakse ning analüüsitakse põhjalikult. Nii võid kindel olla, et iga LEGO komplekt vastab rangeimatele üleilmsetele ohutusstandarditele.

LEGO Ideas Seinfeld - 21328L
LEGO Ideas Seinfeld - 21328L
LEGO Ideas Seinfeld - 21328L
LEGO Ideas Seinfeld - 21328L
LEGO Ideas Seinfeld - 21328L
LEGO Ideas Seinfeld - 21328L
LEGO Ideas Seinfeld - 21328L
LEGO Ideas Seinfeld - 21328L
LEGO Ideas Seinfeld - 21328L
LEGO Ideas Seinfeld - 21328L
LEGO Ideas Seinfeld - 21328L
LEGO Ideas Seinfeld - 21328L
LEGO Ideas Seinfeld - 21328L
Järgmine toode: 21324L LEGO Ideas 123 Sesame Street
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud