Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

71027 LEGO Minifiguurid 20. seeria

€ 3.51€ 3.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 8
Mõõdud: 10*14*1
Tootekood: 71027

 Mõtle välja põnevaid lugusid ja seiklusi LEGO® minifiguuride 20. sarja tegelastega! Kokku on võimalik koguda 16 lõbusat tegelaskuju, sealhulgas Merepäästja, Breigitantsija, Laamakostüümis tüdruk ja Viiking ning palju muud. Iga peenelt meisterdatud LEGO minifiguuriga on kaasas üks või mitu lisaeset, samuti kogujatele mõeldud voldik. Kelle avastad järgmisest saladuslikust kotist?

LEGO® minifiguuride 20. sari on saabunud!

Premeeri oma väikest kogujat ägedaimate tegelaskujudega, keda nad on eales näinud! Need uskumatult lahedad 20. sarja minifiguurid on suurepärane täiendus igasse kollektsiooni!

LEGO minifiguuride 20. sarja (71027) tegelastega pakuvad LEGO® komplektid lastele veelgi rohkem põnevaid mänguvõimalusi. Selles uues (September 2020) LEGO minifiguuride sarjas on valik värvikaid ning ainulaadseid LEGO inimesi, mis sobivad kogumiseks, väljapanekuks või kasutamiseks koos teiste olemasolevate mängukomplektidega, et anda mängule uus ja lõbus suund. Lõbus tegelaskujude valik Lapsed ja täiskasvanud fännid saavad tervitada uut LEGO® inimeste valikut, sealhulgas Pidžaamatüdruk, Piñata poiss, Hernekaunakostüümis tüdruk, Merepäästja, Piraaditüdruk, Võitluskunstipoiss, Breigitantsija, Supersõdalane, Klotsikostüümis mees, Laamakostüümis tüdruk, Kosmosefänn, Atleet, Turniirirüütel, 80ndate Muusik, Droonipoiss ja Viiking. Põnevad tarvikud ja kogujatele mõeldud voldik Iga peenelt valmistatud ja erakordselt täpsete detailidega minifiguur on saadaval kinnises salajases kotis, kus on ka üks või mitu tarvikut, et mäng oleks lõbusam, ning samuti kogujale mõeldud voldik.

• Innusta nende mõnusate LEGO® minifiguuride 20. sarja (71027) kotikestega lõbusat rollimängu. See on suurepärane kingitus lastele ning samuti igas vanuses inimestele, kellele meeldib koguda mitmesuguste kogukondade tegelasi. Mäng algab kohe, kui avad koti!
• Mis on kotis? Lapsed võivad kotist leida ainulaadseid uusi tegelasi ning lisada need oma LEGO® minifiguuride kogusse või kasutada neid mõnes muus olemasolevas LEGO komplektis. Kokku on olemas 16 üksikasjalikku kokkupandavat figuuri.
• Erilised tegelaskujud on suurepärased omaette mängimiseks: lapsed saavad iga figuuri kohta uusi lugusid välja mõelda, kaasata neid vanemate mudelitega seotud lugudesse või figuure lihtsalt koguda ja välja panna.
• Need ainulaadsed kogutavad tegelaskujud meeldivad igale LEGO® minifiguurikotikeste fännile. Detailsed minifiguurid ja nende tarvikud pakuvad põnevust igale lapsele ning on suurepäraseks kingituseks 5-aastastele ja vanematele poistele ja tüdrukutele.
• Väike ja lõbus. Iga saladuslik kotike sisaldab üht 16-st ainulaadsest figuurist, millega on kaasas üks või mitu tarvikut, nagu näiteks mängurakett või päästemänguasjad, samuti kogujatele mõeldud voldik. Kõikjal kaasaskantav ning valmis tegutsemiseks.
• Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime – nii jagub mängurõõmu mitmeteks ja mitmeteks tundideks. Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisvalt mängimise ja probleemide lahendamise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna võimaldavad neil ise uusi lugusid välja mõelda.
• Ava kott ja pane mängu alustuseks minifiguur kokku. Tänu lihtsatele juhistele käib ehitamine kiiresti, nii et lapsed saavad rõõmustada oma laheda tegelase ehitamise ning mängulise ja loova tegevuse üle.
• Anna laste käsutusse legendaarsed tegelased kogutavate LEGO® minifiguuride seast, millega võib mängida ja mille saab lihtsalt vaatamiseks välja panna. Need lõbusad mingimängukomplektid toetavad vaba ja loomingulist mängu, mis aitab arendada laste loovust ja kujutlusvõimet.
• LEGO® klotsid vastavad rangeimatele tööstusharu kvaliteedikriteeriumidele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO® klotse ja detaile kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, painutatakse, kriimustatakse ja venitatakse, et tagada kõigi laste ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Minifiguurid 20. seeria - 71027L
LEGO Minifiguurid 20. seeria - 71027L
LEGO Minifiguurid 20. seeria - 71027L
LEGO Minifiguurid 20. seeria - 71027L
Järgmine toode: 71026L LEGO Minifiguurid DC Super Heroes Series
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud