Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

71704 LEGO Ninjago Kai hävitaja

€ 39.90€ 44.90
Laos olemas
Vanusele: 8+
Koosneb: 513
Mõõdud: 38,2*26,2*5,5
Tootekood: 71704

 Ninjafännidele, kellele meeldib kuulsaid LEGO® NINJAGO® Legacy mängukomplekte kokku panna ning vahvate mänguasjade ja ehitatavate figuuridega mängida, pakub Kai hävitaja (71704) kindlasti põnevust. See erakordne lastele mõeldud ehituskomplekt sisaldab mängulennukit, kahte ninjafiguuri ja kahte Nindroid-sõdalase mängufiguuri.

Täiuslik ninjakomplekt loominguliseks mänguks.
Avalda austust NINJAGO® kuulsale ajaloole, ehitades selle laheda LEGO® NINJAGO Legacy komplekti – moodsa ja uuendatud tegevusmängukomplekti, mis pärineb telesarja 3. hooajast. Lapsed saavad selle esmalt ehitusklotsidest kokku panna ja seejärel korraldada eepilisi ninjalahinguid Kai ja Lloydi ning Overlordi Nindroid-sõdalaste vahel.

Parimad ninjamängukomplektid
LEGO® NINJAGO® ninjamänguasjad annavad lastele võimaluse astuda lõbusasse fantaasiamaailma, kus nad saavad nautida loovmängu ja etendada lugusid NINJAGO mängufiguuridega. Sinu väikesele ninjale pakub põnevust mäng erinevate mänguasjadega, sh ninjalennukite, robotite, sõidukite ja draakonitega.

LEGO® NINJAGO® Legacy komplekt sisaldab Kai hävituslennukit ning kahte ninjafiguuri ja kahte Nindroid-sõdalase mängufiguuri, mis pärinevad telesarja 3. hooajast. Ninjamänguasjade austajad saavad nautida loovmängu omaette või jagada mängurõõmu koos sõpradega.
Lahe mängukomplekt sisaldab ninjalennukit ning kahte ninjafiguuri ja kahte Nindroid-sõdalase mängufiguuri koos Nindroid-kahuriga. See on kõik, mida lastel on vaja NINJAGO® telesarja „Masters of Spinjitzu“ tegevuse taasetendamiseks.
NINJAGO® telesarjast „Masters of Spinjitzu“ inspireeritud Kai hävitaja moodne uusversioon kokkukäivate tiibade, reguleeritava kokpiti ja kahe vedrukahuriga. Lapsed saavad seda eepiliste lahingute sepitsemise vahel demonstreerida oma magamistoas.
See 513-osaline NINJAGO® Legacy komplekt pakub lõbusat ehitusväljakutset vähemalt 8-aastastele poistele ja tüdrukutele ning on põnev sünnipäeva- või pühadekingitus. See ninjasõdalaste komplekt pakub NINJAGO fännidele loomingulist mängurõõmu tundideks.
See LEGO® NINJAGO® Legacy komplekt on sobiva suurusega nii kodus kui ka igal pool mujal mängimiseks. Mängulennuk on 13 cm kõrge, 34 cm pikk ja 43 cm lai.
Selle põneva mängukomplekti jaoks ei ole patareisid tarvis. Väikesed ninjad peavad lihtsalt oma kujutlusvõime tööle panema ja saavad seejärel suunduda seiklustele NINJAGO® klotsidega.
Lapsed ei pea muretsema, mida 513 osaga teha – ninjasõdalaste komplektiga on kaasas hõlpsalt järgitavad juhised, mis selgitavad neile ehitusprotsessi.
LEGO® NINJAGO® lõbusad mänguasjad ja ehitatavad figuurid annavad lastele võimaluse astuda põnevasse fantaasiamaailma ning välja mõelda lugusid oma lemmikninjadega.
LEGO® ehitusklotsid vastavad juba üle 60 aasta tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja iga kord hõlpsasti lahtivõetavad, nii siin maa peal kui ka NINJAGO® linnas!
Neid LEGO® klotse ja detaile on läbi ja lõhki testitud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. LEGO ehituskomplektidega ei pea sa millegi pärast muretsema.
Ehitusjuhised

LEGO Ninjago Kai hävitaja - 71704L
LEGO Ninjago Kai hävitaja - 71704L
LEGO Ninjago Kai hävitaja - 71704L
LEGO Ninjago Kai hävitaja - 71704L
LEGO Ninjago Kai hävitaja - 71704L
LEGO Ninjago Kai hävitaja - 71704L
LEGO Ninjago Kai hävitaja - 71704L
LEGO Ninjago Kai hävitaja - 71704L
LEGO Ninjago Kai hävitaja - 71704L
Järgmine toode: 71700L LEGO Ninjago Džunglisõiduk
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud