Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht
UUS!

71745 LEGO Ninjago Lloydi džunglimotikas

€ 21.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 183
Mõõdud: 26,2*19,1*6,1
Tootekood: 71745

 džunglimotika (71745) abil olema põnev taasetendada lahingustseene LEGO® NINJAGO® telesarjast. Kaks-ühes sõidukil on kaks nupsukahurit, avanev kokpit, töötav vedrustus ja õhumasin, mille saab eemaldada ja mida saab kasutada surfilauana. Ainulaadsed mänguasjad fantaasiaseiklusteks Ninjamängukomplektis on kolm minifiguuri: Saare-Lloyd, Saare-Nya ja Kõminavalvur, mis aitavad lastel ise välja mõelda ning etendada džungli- ja mereseiklusi. Need tegelased võivad korraldada omavahel lahinguid, et näha, kes võidab hinnalise tormiamuleti, mis on selle komplektiga samuti kaasas. Parimad mänguasjad ninjafännidele NINJAGO mängukomplektid julgustavad lapsi ekraanide juurest lahkuma ja arendavad eluks vajalikke oskusi, kui lapsed mängivad kas üksi või koos sõpradega. Neile avaneb põnev seikluste maailm erilise ninjamänguasjade kollektsiooni kaudu, kuhu kuuluvad draakonid, robotid ja sõidukid.
LEGO® NINJAGO® Lloydi džunglimotikas (71745) on äge kaks-ühes ninjasõiduk, mis sisaldab ninjaratast ja surfilauda, et pakkuda lastele mitmesuguseid mänguvõimalusi.
Ninjamänguasjaga on kaasas kolm minifiguuri: Saare-Lloyd ja Saare-Nya, kes mõlemad on varustatud relvaga, et astuda vastu Kõminavalvurile, kel on lahe oda ja kilp.
Mängumotikal on töötav vedrustus, avanev kokpit, kuhu mahub Saare-Lloyd, lisaks eemaldatav õhumasin, mis muutub surfilauaks, et Saare-Nya saaks lahingusse sõita.
See ninjateemaline mängukomplekt on lõbus ehitusväljakutse alates 7-aastastele lastele ning hea kingitus lapsele, kes on ära teeninud erilise preemia.
Mängumotikas on 16 cm kõrge, 21 cm pikk ja 6 cm lai – täpselt õige suurusega, et mängida sellega kodus või liikvel olles.
Uuri ka teisi telesarjast inspireeritud NINJAGO® komplekte, mille hulka kuuluvad Džunglidraakon (71746), Valvurite küla (71747) ja Merelahing katamaraanil (71748).
LEGO® NINJAGO® pakub eriliste mängukomplektide hämmastavat kollektsiooni, mis aitab lastel ekraanide juurest lahkuda ja õppida loomingulise rollimängu käigus eluks vajalikke oskusi.
LEGO® klotse on üle kuue aastakümne valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest, et need oleksid hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – ninjaoskusi pole vaja!
LEGO® ehitusklotsid vastavad rangetele ohutusstandarditele, mis tagavad, et sinu lapsed on kindlates kätes.

LEGO Ninjago Lloydi džunglimotikas - 71745L
LEGO Ninjago Lloydi džunglimotikas - 71745L
LEGO Ninjago Lloydi džunglimotikas - 71745L
LEGO Ninjago Lloydi džunglimotikas - 71745L
LEGO Ninjago Lloydi džunglimotikas - 71745L
Järgmine toode: 71746L LEGO Ninjago Džunglidraakon
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud