Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

76898 LEGO Speed Champions Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car & Jaguar I-PACE eTROPHY

€ 49.90
Laos olemas
Tootekood: 76898

 Lavasta nende kahe LEGO® Speed Championsi autoga põnev rallivõistlus! Kes kahest on rajal kiirem: kas Formula E Panasonic Jaguar Racing Gen2 auto või Jaguar I-PACE eTROPHY? Ja roheline süttis! Söösta oma stardijoonelt minema, võttes appi oma rallioskused, ning võistle pööretes ja kurvides, et näha, kes on elektriautode võitja!

Formula E ja I-PACE eTROPHY Jaguari ralliautode koopiad

Lapsed saavad Formula E ja I-PACE eTROPHY ralliautode erakordselt detailirohkete ja ülilahedate LEGO® Speed Championsi koopiatega korraldada oma rallivõistlused.

Suurepärane kingitus lastele, kellele meeldib ehitamine ja ralliautodega mängimine. Kaks põnevat Jaguari elektriautomudelit, detailne stardijoon ja kaks Jaguari rallikombinesoonis minifiguuri on kõik, mida on vaja omaette mängimiseks või lõbusa rallivõistluse korraldamiseks. Hangi oma isiklikud Formula E ja I-PACE eTROPHY Jaguari automudelite koopiad 2020. jaanuaris on sul esimene võimalus hankida ja kokku panna kahel põneval elektriralliautol põhinevad LEGO® Speed Championsi (76898) mudelid. Formula E Panasonic Jaguar Racing Gen2 auto on stiilne ühekohaline sõiduk, mis võistleb põnevatel ABB FIA Formula E meistrivõistlustel. Jaguar I-PACE eTROPHY, millel on omapärane uimedetail, võistleb ametlikes sarjades eri maailma paigus. Parimad võidusõiduautode komplektid! LEGO Speed Championsi võidusõiduautode komplektid annavad igas vanuses fännidele võimaluse ehitada oma lemmikautode koopiaid ning kasutada rallirajal toimuvate dramaatiliste sündmuste taasloomiseks oma kujutlusvõimet. 2020. aasta jaanuaris välja antavad mänguautomudelid on nüüd suuremad ja realistlikumad kui kunagi varem!

• Uskumatult tore ehituskomplekt, kus on Formula E ja I-PACE eTROPHY Jaguari võidusõiduautode realistlike detailidega koopiad. See on suurepärane LEGO® kingitus neile, kellele meeldib ehitada mänguautosid ning korraldada nendega põnevaid juhtumisi.
• Formula E Panasonic Jaguar Racing Gen2 auto ja Jaguar I-PACE eTROPHY kokkupandavate LEGO® mudelitega on kaasas kaks rallikombinesoonides minifiguuri ning stardijoon kolme „märgutulega“, millega saab lavastada lõbusaid rallivõistlusi.
• 2020. aasta jaanuaris välja antavad LEGO® Speed Championsi autod on senisest 25% suuremad. Need Jaguari mänguautod sobivad suurepäraselt teistele esitlemiseks või kodustel meistrivõistlustel koos teiste autodega võistlemiseks.
• See 564-osaline ehituskomplekt pakub alates 8 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele lõbusaid väljakutseid ning ärgitavad mängima Jaguari võidusõiduautodega läbi põnevaid stseene kas omaette või koos sõpradega.
• Mõlemad võidusõiduautode mängumudelid on sobiva suurusega nii kodus kui ka igal pool mujal mängimiseks. Jaguar I-PACE eTROPHY auto mõõtmed: kõrgus 6 cm, pikkus 16 cm ja laius 6 cm.
• Selle mängukomplekti jaoks ei ole vaja patareisid, vaid ainult laste kujutlusvõimet, mis tähendab, et need sõidukid ei pea kunagi tegema boksipeatust.
• Ükskõik, kas oled kogenud või algaja LEGO® ehitaja, see automudelite komplekt sisaldab ka hõlpsasti järgitavaid juhiseid, mis aitab autod klotsidest kiiresti kokku panna.
• LEGO® Speed Championsi kollektsioneeritavad automudelite komplektid võimaldavad rallifännidel ehitada oma lemmikautode minimudeleid ning elustada võidusõidurajal toimunud dramaatilised sündmused.
• LEGO® ehitusklotsid vastavad juba 1958. aastast tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsasti lahtivõetavad.
• Neid LEGO® klotse ja detaile on läbi ja lõhki testitud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Speed Champions Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car & Jaguar I-PACE eTROPHY - 76898L
LEGO Speed Champions Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car & Jaguar I-PACE eTROPHY - 76898L
LEGO Speed Champions Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car & Jaguar I-PACE eTROPHY - 76898L
LEGO Speed Champions Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car & Jaguar I-PACE eTROPHY - 76898L
LEGO Speed Champions Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car & Jaguar I-PACE eTROPHY - 76898L
Järgmine toode: 76899L LEGO Speed Champions Lamborghini Urus ST-X & Lamborghini Huracan Super Trofeo EVO
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud