Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

76896 LEGO Speed Champions Nissan GT-R NISMO

€ 16.73€ 23.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 298
Mõõdud: 14,1*26,2*7,2
Tootekood: 76896

 Kas oled valmis minema võidusõidule ühe maailma kõige populaarsema ja võimekama spordiauto, legendaarse Nissan GT-R NISMO-ga? See erakordselt detailirohke LEGO® Speed Championsi koopia põhineb driftimise maailmarekordi saavutanud autol, mis on autofännide meeli köitnud juba 50 aastat. Nüüd on sinu kord ehitada LEGO klotsidest selle miniversioon, võtta sisse koht stardirajal ja kihutada võidu poole!

Eriti detailne auto põnevateks võidusõitudeks ja teistele esitlemiseks

Lastele ja igas vanuses autofännidele pakub põnevust reaalse ja legendaarse Nissan GT-R NISMO koopia ehitamine ning põnevate rallivõistluste korraldamine.

Nissan GT-R NISMO-l (76896) on fänne kõikjal maailmas ja see on maailma kõige kiirem driftija. Igas vanuses fännid saavad LEGO® ehitusklotsidega luua oma isikliku automudeli – see on suurepärane LEGO kingitus neile, kellele meeldib ehitada lahedaid koopiaid. Pane Nissan GT-R vaatamiseks välja või esita võidusõiduväljakutse teistele autodele! Hangi omale isiklik Nissan GT-R NISMO mänguauto Nissan GT-R on juba pool sajandit pakkunud närvikõdi tuunijatele, autojuhtidele ja rallifännidele ning nüüd on neil võimalus kokku panna legendaarse GT-R NISMO LEGO® koopia. Sellel mänguautomudelil on samasugused realistlikud detailid nagu pärismudelil. Ehitusmängukomplektis on Nissani rallikombinesoonis juhi minifiguur, mille saab põneva rallivõistluse korraldamiseks juhiistmele panna. Rallimänguasjad ralliraja valitsemiseks! 2020. aasta jaanuaris välja antavad LEGO Speed Championsi koopiad on nüüd 25% suuremad ja realistlikumad kui kunagi varem. Need võimaldavad fännidel ehitada maailma kõige kuulsamate autode miniversioone ning panna need välja vaatamiseks või kasutada põnevate ralliseikluste loomiseks.

• Erakordne võimalus saada omale autentne ja detailne LEGO® koopia legendaarsest Nissan GT-R NISMO-st. See on suurepärane kingitus neile, kellele meeldivad ehitusmänguasjad ja rallivõistlused.
• Kokkupandav Nissan GT-R NISMO ja üks Nissani rallikombinesoonis kollektsioneeritav minifiguur. See automudeli komplekt köidab nii lapsi kui ka autofänne ning innustab mängima omaette või korraldama koos sõpradega rallivõistlusi.
• Nissan GT-R NISMO miniversiooni (saabub 2020. aasta jaanuaris) saab kokku panna ja esitleda või kasutada võidusõitudeks teiste LEGO® Speed Championsi autodega.
• See 298-osaline Nissan GT-R NISMO automudelikomplekt pakub põnevaid väljakutseid üle 8-aastastele poistele ja tüdrukutele, kellele meeldib ralliautode mudeleid luua ja nendega mängida. See on oodatud kingitus igaks tähtpäevaks.
• Nissan GT-R NISMO mõõtmed: kõrgus 5 cm, pikkus 16 cm ja laius 7 cm. Kõik LEGO® Speed Championsi autod (antakse välja 2020. aasta jaanuaris) on nüüd 25% suuremad ja neis on rohkem originaalversioonidest tuntud detaile!
• Patareisid pole vaja, nii et rõõm ja ralli võivad kesta lõputult. Selle toreda mänguasjaga võib igal ajal niisama sõita või võidusõitudel kihutada.
• Sellel ehituskomplektil on hõlpsalt järgitavad üksikasjalikud juhised, nii et fännid ei pea muretsema ehitamise pärast, vaid saavad oma rallimänguasja kokku panna nii kiiresti, kui soovivad.
• LEGO® Speed Championsi ehitusmänguasjad annavad autofännidele võimaluse luua maailma kõige kuulsamaid ja põnevamaid mudeleid. Nad saavad ralliautod teistele vaatamiseks välja panna või korraldada nendega võistlused, kus astutakse vastamisi teiste mudelitega.
• LEGO® klotsid vastavad juba 1958. aastast tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsasti lahtivõetavad.
• Neid LEGO® klotse ja detaile on läbi ja lõhki testitud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Speed Champions Nissan GT-R NISMO - 76896L
LEGO Speed Champions Nissan GT-R NISMO - 76896L
LEGO Speed Champions Nissan GT-R NISMO - 76896L
LEGO Speed Champions Nissan GT-R NISMO - 76896L
LEGO Speed Champions Nissan GT-R NISMO - 76896L
Järgmine toode: 76897L LEGO Speed Champions 1985 Audi Sport quattro S1
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud