Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

42098 LEGO Technic Autoveok

€ 179.90
Laos olemas
Tasuta transport
Vanusele: 11+
Koosneb: 2493
Mõõdud: 37,8*58,2*11,8
Tootekood: 42098

 LEGO® Technicu sarja autoveokiga saab sõidukid punktist A punkti B vedada. Realistlikul mängumudelil on eemaldatav haagis, selle kujunduses on kasutatud klassikalist punase, halli ja musta värvi kombinatsiooni ja kleebisdetaile ning sellel on mitmesugused tõetruud omadused ja funktsioonid. Saad tõsta ja langetada autotekke ja rampi, et autosid mugavalt alumistelt tasanditelt ülemistele (ja vastupidi) liigutada, ning lukustuda sõidukid paika, et neid turvaliselt transportida. Kui kallutad juhikabiini, pääsed juurde detailirikkale liikuvate kolvidega v6-mootorile. Sellesse ehituskomplekti kuulub ka lahe sinine auto, millel on töötav roolisüsteem ja detailne V8- kolbmootor ning mis vastab mudelile 42093 Chevrolet Corvette ZR1. Laadi masinad peale ja asu teele! Selle sõidukiveoki saab ehitada ümber LEGO Technicu veoautoks ja esitlusautodeks!

Pane kokku LEGO® Technicu autoveok ja tutvu selle vingete tõetruude detailidega.

Komplekti „LEGO Technic™ 42098 Car Transporter“ autoveokimudeliga mängides tutvub noor LEGO® ehitaja insenerikunsti põhitõdedega. Realistlikul minimudelil on palju tõetruusid omadusi ja funktsioone, mis innustavad tundideks uudistama ja mängima. Saad tõsta ja langetada autotekke ja rampi, et autosid mugavalt alumistelt tasanditelt ülemistele (ja vastupidi) liigutada, lukustuda sõidukid paika, et neid turvaliselt transportida, ning kallutada juhikabiini, pääsemaks juurde detailirikkale liikuvate kolvidega v6-mootorile. Sellesse 2493 osast koosnevasse ehituskomplekti kuulub ka lahe sinine auto, millel on töötav roolisüsteem ja V8-kolbmootor ning mis vastab mudelile 42093 Chevrolet Corvette ZR1 (müüakse eraldi). Mudeli värvilahenduses on kasutatud klassikalist punase, halli ja musta värvi kombinatsiooni ning seda saab kujundada kleebisdetailidega. Selle kaks-ühes-sõidukiveoki saab ehitada ümber LEGO Technicu veoautoks ja esitlusautodeks.

• Autoveokil on kohandatav autotekk ja ramp autode mugavaks peale- ja mahalaadimiseks, lukk, mis võimaldab masinad turvaliseks transportimiseks kinnitada ning kallutatav juhikabiin, mis tagab juurdepääsu detailirikkale liikuvate kolvidega v6-mootorile.
• Komplektis on ka töötava roolisüsteemi ja V8-kolbmootoriga sinine auto.
• Autoveoki värvilahenduses on kasutatud klassikalist punase, halli ja musta värvi kombinatsiooni ning seda saab kujundada kleebisdetailidega.
• Langeta autotekk, sõiduta masinad peale, kinnita transpordilukk ja asu teele!
• Selle LEGO® Technicu veokikomplektiga mängides tutvuvad LEGO ehitajad insenerikunsti põhitõdedega.
• Tõetruud omadused ja funktsioonid innustavad tundideks uudistama ja mängima.
• See autoveokikomplekt ühildub komplektiga „LEGO® Technic™ 42093 Chevrolet Corvette ZR1“. Komplektide ühendamisel lisandub põnevaid mänguvõimalusi veelgi.
• Autoveoki mõõdud: kõrgus ca 22 cm (8”), pikkus ca 86 cm (33”) ja laius ca 13 cm (5”).
• Sinise auto mõõdud: kõrgus ca 8 cm (3”), pikkus ca 27 cm (10”) ja laius ca 12 cm (4”).
• LEGO Technicu veoki- ja autodekomplekti mõõdud: kõrgus ca 14 cm (5”), pikkus ca 87 cm (34”) ja laius ca 15 cm (5”).

LEGO Technic Autoveok - 42098L
LEGO Technic Autoveok - 42098L
LEGO Technic Autoveok - 42098L
LEGO Technic Autoveok - 42098L
LEGO Technic Autoveok - 42098L
Järgmine toode: 42108L LEGO Technic Liikurkraana
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud