Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

42102 LEGO Technic Mini CLAAS XERION

€ 11.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 130
Mõõdud: 14,1*15,7*6,1
Tootekood: 42102

 Kas sulle meeldivad traktorid? Kas sulle meeldib ehitada? Siis meeldib sulle ka see LEGO® Technicu traktor Mini CLAAS XERION (42102). Kuulsates CLAAS-i värvides pilkupüüdev traktor on oma klassi parim. Ja eriline välimus on vaid selle üks osa. Sellel võimsal sõidukil on hulgaliselt funktsioone, millega saab teha raskeid põllu- ja talutöid. Suurepärane uudis tegusatele põllumeestele: traktori saab ümber ehitada kombainiks, millel on rool ja pöördlõikur.

Traktor Mini CLAAS XERION aitab ära teha kõik rasked talutööd

Suurepärane väljakutse väikestele LEGO® Technicu fännidele; kaks mudelit ühes – Mini CLAAS XERION-i mängutraktor, mille saab ümber ehitada kombainiks.

Talumänguasjade austajatele pakub põnevust see LEGO® Technicu (42102) Mini CLAAS XERION-i mängutraktorikomplekt. Koos maailmakuulsa traktoritootjaga CLAAS välja töötaud mudelil on legendaarne rohelise-, punase- ja hallikirju värviskeem, just nagu CLAAS XERION-i päristraktoril. Traktorimudelil on ka mitmesuguseid funktsioone, mis pakuvad lastele rohkesti mänguvõimalusi. Väike mängutraktor suurte funktsioonidega Töötava rooliga traktorimudelil on ratastega juhitav pöördlõikur. Lastel on põnev lõikurit tõsta ja langetada, just nagu oleks see päris. Kas käes on saagikoristuse aeg? Pole probleemi! 2-ühes disainiga mudel on ümber ehitatav kombainiks, nii et lõbus mäng võib jätkuda. Mängi ja õpi LEGO Technicu ehitusmänguasjadega Kas tead mõnda ehitusfänni, kes on valmis uuteks väljakutseteks? LEGO Technicu komplektid on suurepärane valik. See LEGO traktorikomplekt, millel on nii trükitud juhised kui ka digitaalne juhend Instructions PLUS, pakub erilist ehitamisrõõmu. Juhised on saadaval nutitelefonide ja tahvelarvutite jaoks mõeldud rakenduses LEGO Life ning need sisaldavad tööriistu mudeli suumimiseks ja pööramiseks – nii saavad lapsed ise LEGO klotsidest mudeleid kokku panna.

• Pane kokku, mängi ja ehita ümber. See LEGO® Technicu Mini CLAAS XERION-i (42102) traktorikomplekt pakub lastele hulgaliselt avastamisrõõmu. Superkingitus poistele ja tüdrukutele, kellele meeldivad traktorid ja talumänguasjad. Uute mänguvõimaluste loomiseks ehita mudel ümber kombainiks.
• Töötava rooli ja ratastega juhitava pöördlõikuriga mudel tutvustab lastele inseneritööd ning võimaldab neil välja mõelda oma traktoriseiklusi.
• Lapsed saavad kokku panna Mini CLAAS XERION-i traktori ja teha sellega talutöid, seejärel ehitada mudeli ümber lahedaks kombainiks, et sellega edasi mängida.
• See klassikaline Mini CLAAS XERION-i traktor, mis on mõeldud traktori- ja ehitushuviliste jaoks, on tore kingitus alates 7 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele.
• Väike traktor, mis on 14 cm pikk, 7 cm kõrge ja 8 cm lai, on just paraja suurusega toredateks rollimänguseiklusteks. Lisaks näeb see hea välja teiste taluteemaliste mänguseadmete kõrval.
• Kas lapsed tahaksid juba minitraktorit ehitama hakata? Meil on hea uudis! See mängutraktorikomplekt ei vaja patareisid, nii et mäng võib kohe alata.
• Karbis on selle traktoriehituskomplekti juhised ning veebist leiad kombaini kokkupanekujuhised. Või laadi rakenduse LEGO Life kaudu alla digitaalne juhend Instructions PLUS, et muuta ehitamine elavamaks.
• Anna väikeste LEGO® fännide kätte LEGO Technicu näol täiesti uus ehitusmaailm. Realistliku kujunduse ja eriliste funktsioonidega sõiduk pakub pärast kokkupanekut pikaks ajaks mängurõõmu.
• LEGO® Technicu plastdetailidega mudelikomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele. Nii on need alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad.
• LEGO® Technicu plastdetailidega mudelikomplekte testitakse põhjalikult, et tagada kõigi nende ainulaadsete mänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Technic Mini CLAAS XERION - 42102L
LEGO Technic Mini CLAAS XERION - 42102L
LEGO Technic Mini CLAAS XERION - 42102L
LEGO Technic Mini CLAAS XERION - 42102L
LEGO Technic Mini CLAAS XERION - 42102L
Järgmine toode: 42104L LEGO Technic Võidusõiduveok
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud