Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

42104 LEGO Technic Võidusõiduveok

€ 21.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 227
Mõõdud: 14,1*26,2*7,2
Tootekood: 42104

 Alusta kiirelt ja võida suurelt – appi tuleb see suurepärane võidusõiduveok. See mudel püüab rallipäeval julgete värvide ja kleepsudega kõigi pilke. Tõmba veokit tahapoole, siis lase lahti ja saada see finišijoone poole teele. Suure summuti ja hiiglasliku spoileriga eriline veok näeb välja täpselt nagu päris. Kas otsid suuremat põnevust? Meil on hea uudis! Sellest LEGO® Technicu mänguveokist saab kiiresti ehitada kiirvõidusõitja.

Ehita, õpi ja mängi selle ülilaheda mänguveokikomplektiga

Lõbus mänguasi veokisõpradest LEGO® fännidele. See tagasitõmmatav LEGO® Technicu võidusõiduveok pakub lastele kaasahaaravat väljakutset.

Erakordne veokimudel lastele, kellele meeldivad liikuvad mänguasjad. Väikesel rallisõitjal on põnev ehitada seda LEGO® Technicu (42104) võidusõiduveokit. Ja see on alles algus! Kui oled sõiduki kokku pannud, tõmba see tagasi ja siis vaata, kuidas see finišijoone poole kihutab, luues tõelise rallisõiduelamuse. Vinge veokiga mängukomplekt rallisõpradele See veokimudel paneb tööle kõigi väikeste autofännide kujutlusvõime. Suure summuti, hiiglasliku spoileri, avatavate uste ja kapotiga sõiduk pakub lastele hulgaliselt rollimänguvõimalusi. Aga see pole veel kõik! See 2-ühes plastdetailidest mudelikomplekt võimalda lastel veoki ümber ehitada lahedaks võidusõitjaks. Nii on neil uute ehitusoskuste arendamiseks veelgi rohkem võimalusi. Insenerimänguasjad, mis toidavad laste kujutlusvõimet LEGO Technic sobib suurepäraselt ehitusfännidele, kes soovivad põnevat ehituselamust realistlike funktsioonidega mudelite näol. Iga komplektiga on kaasas trükitud juhised, sellel komplektil on lisaks digijuhend Instructions PLUS. Tasuta rakenduses LEGO Life saadaolevates juhistes on suumimis- ja pööramisfunktsioonid, mis tekitavad ehitajates tunde, et nad on millegi suurega hakkama saanud.

• Elusta ralliraja põnevus selle rohkelt tegevust pakkuva tagasitõmmatava võidusõiduveokiga. Mudel, mis sobib suurepäraselt lastele, kellele meeldivad rallimänguasjad, on ümber ehitatav 2-ühes võidusõitjaks – nii on põnevaid ehitusvõimalusi veelgi rohkem.
• See LEGO® Technicu (42104) veok aitab arendada väikeste LEGO® ehitajate probleemilahendusoskusi. Ehita, võistle ja siis pane uuesti kokku – 2-ühes mudel pakub rohkesti mängurõõmu.
• Tagasi tõmmates ja lahti lastes saab veokit hõlpsasti kiirendada. Võidusõiduveokil on suur summuti, hiiglaslik spoiler ja pilkupüüdev värviskeem, mis pakub rõõmu igale autofännile.
• Kas otsid üle 7 aastaste vanustele veokihuvilistele lastele parimaid kingitusi? Kui neile meeldib ehitada ja nad on valmis uueks väljakutseks, siis see on suurepärane valik.
• Kokkupandud mänguveok on 17 cm pikk, 8 cm kõrge ja 9 cm lai, nii et see on ideaalse suurusega rallisõidu ja rollimängude jaoks.
• Nutika tagasitõmmatava mootoriga võidusõiduveok ei vaja patareisid, nii et tegevus võib kohe alata!
• Komplektis on trükitud juhised, nii et väikestel ehitajatel on lihtne mängu alustada. Lisaks on sellel LEGO Technicu veokil digijuhised Instructions PLUS, mille leiab nutitelefonides ja tahvelarvutites saadaolevast tasuta rakendusest LEGO Life.
• Paku lastele LEGO® Technicu komplektidega ehitusrõõmu. Erakordse kujunduse ja eriliste lahedate funktsioonidega kordumatu sõiduk pakub pärast kokkupanekut pikaks ajaks mängurõõmu.
• LEGO® ehituskomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab et mänguasju on alati lihtne kokku panna – seda juba alates 1958. aastast.
• LEGO® Technicu ehituskomplekte testitakse põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Technic Võidusõiduveok - 42104L
LEGO Technic Võidusõiduveok - 42104L
LEGO Technic Võidusõiduveok - 42104L
LEGO Technic Võidusõiduveok - 42104L
LEGO Technic Võidusõiduveok - 42104L
Järgmine toode: 42111L LEGO Technic Dom's Dodge Charger
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud